Lihthankele “Saaremaa spordikooli väikese saali rõdupiirete ja evakuatsiooniväljapääsude ehitustööd” laekus tähtajaks pakkumus neljalt ettevõttelt.

Kui Viljandi linnajuhid Männimäe lasteaia projekteerija ja ehitaja leidmiseks korraldatud riigihanke konkursil osalejate pakkumised lahti tegi, selgus et parim pakkumine oli oodatust ligi 200 000 eurot kallim ning töö läheb maksma pisut üle miljoni euro.

8. märtsil, kuulutas AS Saku Maja välja riigihanke, et leida ehitaja, kes ehitaks Saku Valla Maja ümber gümnaasiumihooneks. Leping loodetakse ehitajaga sõlmida aprilli keskel ning Teaduse 1 hoone ehituseks üle anda mai keskpaigaks.

Tänavu rekonstrueeritakse Tapa vene põhikooli kompleksi vana ajaloolise hoone küttesüsteem ja paigaldatakse sinna soojustagastusega sundventilatsioon.

Möödunud aastal korraldati kokku 10 375 riigihanget ja esialgsel hinnangul kujuneb eelmisel aastal alustatud hangete kogumaksumuseks pisut üle 2 miljardi euro, selgub rahandusministeeriumi riigihangete statistika lühikokkuvõttest.

Tapa vallavalitsus korraldab hanke Tamsalu lasteaia Sääse majja ventilatsioonisüsteemi paigaldamiseks.
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles