Tere.

Oleme mängude kirjastaja Dada FUN Tartust, kes alustas eestikeelsete kaardipõhiste mängude ning lauamängude loomise ja turustamisega 10 aastat tagasi. Head tagasisidet on saanud erinevad tegevuskaardid, tegevusraamatud ja õppekaardid. Alljärgnevalt pakume valikut mänge, mis sobivad nii nooremale kui vanemale kooliastmele.

Kui on soovi, siis võib pakkumist levitada ka hoolekogu liikmetele.

Head mängulusti!


Tegevuskaardid

NUMBRIKAARDID

Numbrikaardid arendavad pliiatsi kasutamise oskust ning aitavad lastel õppida ära tundma ja kirjutama numbreid 100ni. Lisaks õpib laps loendama ja tagurpidi loendama, järjestama, sorteerima ning eraldama (nt paaris- ja paaritud arvud). Kaardid on valmistatud keskkonnasäästlikust paberist.

Hind: 6 EUR


Küsimuskaardid

LOOMAD

Kaartidel on kokku üle 500 küsimuse, mis on tulvil väljakutseid, avastusi ja üllatusi. Küsimusi on kodu- ja mägiloomadest, lindudest, haidest, konnadest ja nahkhiirtest, järve- ja süvamere elukatest, ohustatud loomadest, džungli- ning hiidloomadest. Kui hästi sa tunned loomariiki? Nendelt kaartidelt saad teada mõndagi huvitavat!

Hind: 7 EUR


Tegevuskaardid

100 VIISI, KUIDAS OLLA HEA LAPS

Komplektis on 100 mängu, mille abil saab laps lõbutseda ja õppida viisakussõnu ning seda, kuidas aidata võõraid ja tuttavaid ning hoolitseda looduse eest. Selles mängus on lapsel võimalik sajal eri viisil näidata, kuidas hästi käituda. Kaasas võlupliiats.

Hind: 7 EUR


Lauamäng

VISKA 5!

Viska 5! on Tartu Karlova Koolis korraldatud lauamängu konkursi “Meisterdame ise lauamängu!” võidutöö. See on õnnemäng, kus osalejad viskavad endale ise täringuga hindeid. Liikudes koolitundidele, nt ajalugu, matemaatika või eesti keel, tuleb mängijal viie täringu ja kolme viskekorraga saada mänguväljal olevaga võimalikult täpne numbrikombinatsioon.

Hind: 6 EUR


Lauamäng

REIS ÜMBER SÖÖGILAUA

Mängust saab uusi teadmisi toitude nimetustest, päritolust, valmistamisest, toitainelisest koostisest, toidu- ja toitumissoovitustest, Eesti ja teiste maade toitudest, toidunõudest, toidu ohutusest ja paljust muust toiduga seonduvast. Mängus on kokku 1200 küsimust koos selgitustega, jaotatult kolme raskusastme vahel, 4 mängunuppu, täring ning 2 mängulauda.

Hind: 14.50 EUR


Tegevuskaardid

50 ÜLESANNET NUTIKALE LAPSELE

Selles pakis on 50 erinevat nupuülesannet, millega saab testida nutikust ning arendada loogilist mõtlemist. Kaartidega on kaasas võlupliiats – kaarte saab puhtaks pühkida ning korduvalt kasutada.

Hind: 7 EUR


Lauamäng

SMUUTI

Kui tavalist memoriini mängides peab leidma kaks omavahel sobivat kaarti, siis see on hoopis teistsugune memoriin! Mängu võitmiseks peab leidma kaks kaarti, mis omavahel ei sobi. Mängu eesmärk on vabaneda võimalikult kiiresti kõigist oma kaartidest. Seeriasse kuulub kaks samade reeglitega toodet – maasikas ja arbuus.

Soodushind: 3 EUR


Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport tellimustele alates 20 eurot tasuta.
Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee
Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles