Tere.

Lastel ei saa õues mängimisest kunagi küllalt. Ja usume, et õuemängud aitavad arengule kenasti kaasa: nendega mängides läheb vaja nii sportlikkust kui loovust, nii painduvust kui nutikust. Mänge võib mängida kas sõpradega või üksi, sobivad erinevatele vanusegruppidele. Kui aga õues vihma sajab, siis saab paljude õuemängudega ka toas mängida, ega mängud mängimata jää! Kõik õuemängud vastavad ohutusnõuetele. Rohelisega märgitud tooted on kohe laos saadaval, sulgudes olev arv näitab vähese laoseisuga toodete arvu. Punasega tooted on ettetellitavad.

Kui on soovi, siis võib pakkumist levitada ka hoolekogu liikmetele.

Head mängulusti!


Köievedu

Laos (hetke laoseis 4 tk)

Köievedu meeldib igale lapsele! Kutsu oma sõbrad ja korralda võistlus! Tugev köis on 10 meetri pikkune ja 2 cm jämedune, keskkohta märgistab punane lipp. Mäng on pakendatud mugavasse kotti.

 

Soodushind: 26 EUR

Tavahind: 29.95 EUR
koievedu

Keksumäng rõngastega

Laos (hetke laoseis 6 tk)

Nüüd on võimalik vana head tuntud keksumängu mängida ka seal, kuhu keksukasti maha joonistada ei tohi või pole võimalik. Keksurõngad võite asetada maha täpselt nii, kuidas teile meeldib. Komplektis on: 10 rõngast läbimõõduga 30 cm, 3 puidust viskenuppu.

 

Soodushind: 23 EUR

Tavahind: 26.95 EUR
keksumang

Leia kala esimesena!

Laos (hetke laoseis 5 tk)

On kaks viisi mängimiseks: 1) veereta kolme täringut, iga täring näitab ühte omadust: värvi, kala kuju või mustrit. Otsige kalade hulgast samade omadustega kala, nagu näitavad täringud; 2) asetage kaardipakk mängijate ette pildiga allapoole. Võtke kordamööda pakist üks kaart ning keerake teisipidi. Nüüd leidke kala, mis on pildil. Komplektis on: 56 puidust kala, 50 kaarti ja 3 täringut.

 

Soodushind: 21 EUR

Tavahind: 24.95 EUR
kalamang

Kõhupall 4-komplekt

Laos (hetke laoseis 6 tk)

Palliviskamise uus tase! Püüa mängukaaslase visatud pall püüda kas oma kõhule või seljale. Võimlemine, alga! Vestil on takjakinnitused (velcro) nii ees kui taga. Vestid on külgedel reguleeritava kinnitusega. Komplektis on 4 vesti ja 3 pehmet palli.

 

Soodushind: 31 EUR

Tavahind: 35.95 EUR
kohupall

Hüppekotid

Laos (hetke laoseis 7 tk)

4 rõõmsavärvilist hüppekotti. Kaasas nöör stardi- ja finišijoone märkimiseks. Hopp, hopp, kiirelt teisele poole! Kes on kõige kiirem? Koti mõõdud 50 x 70 cm Materjal: polüester

 

Soodushind: 11 EUR

Tavahind: 12.95 EUR
huppekotid

Kassisaba rõngavise

Laos

Asetage kassi saba kassi külge, asetage kass kindlale alusele. Võite kassi kaasasoleva kriidiga kaunistada, nii nagu teile meeldib. Mängija saab mängukorral visata järjest 5 rõngast. Saate 1 punkti iga kord, kui rõnga kassi saba ümber viskate, 3 punkti kui rõnga kassi pea ümber viskate. Mängige 10 vooru ning liitke teenitud punktid kokku.

 

Soodushind: 17.50 EUR

Tavahind: 20.95 EUR
kassisaba

Liiguta ja häälitse

Laos

Kes mäletab kõige rohkem hääli ja liigutusi? Igal kettal on kirjas mõni loom või ese. Püüa kettale kirjutatut kehastada. Kas oskad mängida elevanti ja teha rongi häält? Ole tähelepanelik, sest iga kord lisandub uusi tegevusi! Mängu võib mängida ükskõik mitmekesi. Materjal: puit. Toote mõõtmed: läbimõõt 8 cm, koos kotiga.

 

Soodushind: 16 EUR

Tavahind: 19.95 EUR
liiguta

Sisekurling

Tellimisel

Jääkeeglit ehk kurlingut saad nüüd mängida ka toas! Kes saab sihtmärgile kõige lähemal? Sobib mitmetele põrandatüüpidele nagu puit, laminaat ja vinüül. Materjal puit. Kurlingukivi: 10 x 10 2,5 cm, väike kivi: 6 x 6 x 5 cm, visekhoidik: 6 x 6 x 1,2 cm.

 

Soodushind: 27 EUR

Tavahind: 31.95 EUR
curling

Veepõrkepall

Laos (hetke laoseis 6 tk)

See tore pall põrkab vee peal, kui seda viskad. Aga samuti võid seda kasutada stressipallina või mängida koos sõpradega rannas, õues või miks mitte ka toas. Valmistatud neopreenist. Palli mõõdud: 5x5x5 cm

 

Soodushind: 4.50 EUR

Tavahind: 5.95 EUR
veepall

Pallide täpsusvise

Laos

Kes suudab vähima visete arvuga lüüa ümber kõik märgid või koguda kindla arvu punkte? Pallide täpsusvise on haarav võistlusmäng, mis sobib nii üksi, kahekesi või võistkondadega mängimiseks. Komplektis on 2 palli, 7 märki ja puuvillane kandekott.

 

Soodushind: 17 EUR

Tavahind: 22.95 EUR
pallide_tapsusvise

Hiidpall

Laos

Täispumbatava palliga saab mängida murul, liival, mänguväljakul. Ole tähelepanelik, et pall ei põrkaks teravate esemete või teravaokkaliste põõsaste vastu. Hiidpalli läbimõõt on 50 cm. PS Pumpa palliga kaasas ei ole.

 

Soodushind: 9 EUR

Tavahind: 14.45 EUR
hiidpall

Suur värviline doomino värviline

Laos

See on mäng, mida kõik teavad - aga see on päris suur! Mängi seda vahvat mängu õues või toas, kus aga meeldib! Valmistatud kvaliteetsest puidust, 28 nuppu. Doomino nupu mõõt: 15x7,5x1,5 cm.

 

Soodushind: 19 EUR

Tavahind: 23.95 EUR
doomino

Suur täringumäng

Laos

Selle vahva õuemängu mõte on visata viit täringut ja koguda punkte erinevate numbrite kombinatsioonidega. Mäng sisaldab ka kahte suurt punktitabelit, kahte kustutatavat markerit, täringuid mõõtudega 8x8x8 cm ning kandekotti. Aga võib ju ka matemaatikat harjutada, liidate kõik silmad kokku!

 

Soodushind: 17 EUR

Tavahind: 23.95 EUR
taringud

 

Hinnad on koos käibemaksuga (20%).

 

Transport: pakiga 3 EUR koos km-ga, kulleriga 5 EUR koos km-ga.
Tasuta tellimus tellimistele alates 45 EUR koos km-ga kas kulleriga või lähimasse pakiautomaati.

Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee
Vaata ka meie teisi tooteid: www.ouemangud.ee

Tellimusi kogume kuni 16. aprill. Komplekteerimiseks ja transpordiks kulub 7 tööpäeva, kaup jõuab Eestisse loodetavasti 29-30. aprill.

Ouemangud
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles