Tere.

On möödunud pea pool aastat, mil mängude kirjastaja Dada FUN saatis ülevaate õpetlikest ja arendavatest õppe- ja tegevuskaartidest ning tegevusraamatutest. Alljärgnevalt vahepeal ilmunud uued mängud, mis sobivad nii nooremale kui vanemale kooliastmele ning lõpetuseks kaks soodushinnaga mängu.

Ilusat kevadet!


Jutukaardid

JUTUSTA MULLE LUGU

Nendest kaartidest saab kokku panna 10 huvitavat juttu. Laps õpib väljendama mõtteid, jutustama lugusid ja nägema seoseid tegude ja tagajärgede vahel. Leia kaart nr 1 ja lase lapsel otsida jutule järg kaartidelt nr 2 ja 3. Palu lapsel jutustada, mis igal kaardil toimub ning esita küsimusi, nt: „Mis juhtus?“, „Miks?“, „Mida siis teha?“ jne. Mängus on 15 pappkaarti 30 pildiga. Kolmeosalise tervikpildi saab kokku panna ka kaarte ümbritseva värviriba järgi.

Hind: 6.50 EUR

jutusta

Laste tegevusraamat

LOODUS JA LOOMAD

Mahukast raamatust saad teada, kuidas kasvab taim ning kuidas arenevad konnad, õpid tundma loomade lapsi ja avastad, milline leht kuulub millisele puule. Ka mänge on ohtralt: osavus-, otsimis- ja tähelepanumängud, erinevuste otsimine, loendamisülesanded. Lisaks saad värvida, joonistada kujunditest loomi, linde, puid ja lilli. Lihtsad õpetused näitavad, kuidas teha looduslike vahenditega lehepilte ja meisterdada kivi-inimesi! Sisu: 64 lk ja rohkelt kleebiseid.

Hind: 7 EUR

raamat_loodus

Tegevusraamat

TEGEVUSRAAMAT LAPSELE PUHKUSE AJAL

Tegevusrohke raamat pakub piisavalt kaua tegevust. Saab otsida pildilt esemeid ja detaile, joonistada ja värvida, ühendada pilte punkthaaval, loendada ja nuputada. Lisaks erinevuste leidmine ja erinevad osavusmängud. Raamatu lõpus, viimastel lehekülgedel on mõistatuste vastused. Sisaldab palju kleebiseid. Hea ajaviitekaaslane lennukis, autos, rongis, bussis. Pliiatseid eraldi kaasas pole. Sisu: 102 lk.

Hind: 7 EUR

raamat_puhkus

Raamat ja pusle

PUNAMÜTSIKE

Punamütsike läheb vanaemale külla. Kuid metsas järgneb talle näljane hunt. Tuntud muinasjutu ümberjutustusest saad teada, kuidas Punamütsike apla hundi küüsist pääseb. Liimköites raamatus on 24 lehekülge, mida täiendab tore 30-osaline pusle! Pusle suuruseks kokkupanduna on 35×35 cm.

Hind: 11.50 EUR

punamutsike

Tegevuskaardid

89 ARENDAVAT ÜLESANNET

Mõtlemine teeb targaks! Pakk on pungil mõtlemist soodustavaid ja targakstegevaid tegevuskaarte. 89 põnevat mõistatust ja küsimust – saad arvutada, liita ja lahutada, võrrelda ning lahendada protsentülesandeid. Sind ootavad tegevusülesanded nimega mullinätsumasin, piimamõõtja, jumalikud jalatsid, turupäev, konn ja kärbsed, kosmosekaart, kokkamisarvutused jne. Ülesandeid leidub nii väiksematele kui suurematele. Kaasas võlupliiats, et saaksid korduvalt ja korduvalt targaks.

Hind: 7 EUR

89_ulesannet

Loovkaardid

VÄIKE TAIBU 2

Selle kaardipaki kaardid vastavad küsimusele Mida?. Kaardipakis on 48 kaarti, millega saab läbi viia 4 erinevat mängu. Mängude eristamiseks on kaardid kolme eri värvi. Ühe tegelasega kaardile (Mida teeb …?) tuleb juurde leida 3 tegelasega seotud tegevuskaarti, mitme tegelasega kaardile (Mida teevad …?) 4 tegevuskaarti. Paariskaartidel tuleb leida vastusekaart küsimuskaardile, mis algab sõnadega “Mida tehakse…?”. Lisaks annavad sinised kaardid võimaluse õppida ainsuse ja mitmuse moodustamist.

Soodushind: 3 EUR

taibu2

Tegevuskaardid

100 TEGEVUST LAPSELE. RONGI ERI

Karp on ohtralt täis rongiteemalisi ülesandeid, mida võid mängida autos, bussis, trammis, lennukis, rongis või lihtsalt vabal hetkel. Kaasas võlupliiats, tänu millele saad kaarte saad taas ja taas kasutada.

Soodushind: 4 EUR

rong

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport tellimustele alates 25 eurot tasuta.
Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 512 9119, kaido@dada.ee
Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee
DadaFUN
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles