SHOKOBOX

Klientidele | Partneritele | Töötajatele
 
 
 
 


Ole kindel, et naistepäeval kõik naiskolleegid oleks meeles peetud!

Lund tuleb küll aina juurde, aga kevad ja naistepäev ei ole enam suurte hangede taga. Paljudele õpetajatele ja teistele haridusasutuste töötajatele on viimased kuud möödunud mugavustsoonist väljatulemise ja distantsõppe tähe all. Seda olulisem on, et läheneval naistepäeval ootaks kõiki naiskolleege meeldiv üllatus. Praegu on just õige aeg teha selleks ettevalmistusi!

Oleme Shokoboxi tootevalikusse lisanud kevadistes toonides maitsvad üllatused, mis meeldivad nii suurematele kui väiksematele magusa sõpradele.

Leia lemmik allolevast valikust ja esita tellimus kohe, et kõik õigeks ajaks valmis saaks :)

 
 
NAISTEPÄEVA ERITOOTED
 
Trühvliraamat
8 imemaitsvat prantsuse trühvlit kvaliteetses šokolaadis, mis kõik on pakendatud kevadiselt soojades toonides karpi. Lisame karbile veel Sinu asutuse logo või sümboolika ja ideaalne naistepäeva kink ongi valmis!
 
Pinal 12
Pinal 12 on karbitäis suus sulavaid šokolaadi ampse. Rõõmsas kevadises karbis on 5 g šokolaade 12 tk ning iga suutäis on puhas rõõm!

Valida saab nii piimašokolaadi kui ka tumeda šokolaadi vahel. Suuremate koguste puhul saame pakkuda ka erimaitseid. Küsi lisa!
 
Vutlar lilledega
Kevadine karp suus-sulavate kommidega! Kingi naiskolleegidele või koostööpartneritele enda asutuse logo ja sümboolikaga üllatus!


Vutlar sisaldab vastavalt Sinu valikule kas linnupiima või šokolaadi-vahvli komme.
Šokolaad karbis 300 g
Kauni kevadise disainiga 300 g šokolaad, mida saab tellida nii karbis kui ka kartongümbrises. Loomulikult saab tootele lisada asutuse logo ja sümboolikat.

Saadaval on kaks erinevat maitset - piimašokolaad ja tume šokolaad.
 
Karp Classic
 
Karp Classic on karbitäis kevadet! Kevadises rüüs karp sisaldab 30 šokolaaditahvlit (soovi korral saab karbi tellida ka 12 linnupiimakommiga).

Šokolaadi saab valida vastavalt maitsele - kas piimašokolaadiga või tumeda šokolaadiga.
 
Magus toru "Apelsin šokolaadis" (väike)
Kingi naistepäevaks midagi stiilset! Väike tuubus on kaunis ümmarguses karbis üllatus.


Karbi täidame vastavalt Sinu soovile kas šokolaadi kastetud apelsini või sidruni viiludega.
 
 
 
 
 
 
 
Võta meiega ühendust:


+372 5626 6941
 


 
 
 
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles