Dada FUN arendavad mängud

Tere

Õues viibimine ja liikumine on seoses uue (viiruse)ajastuga tähtsam kui kunagi varem. Õuemängude meeskond saadab kevadise läkituse. Saadame tutvumiseks uued õuemängud, lisaks leiate hea valiku soodushinnaga tooteid. Õuemängud sobivad nii päris pisikestele kui ka suurematele koolilastele.

Turvalist ja tervet aastat soovides
Õuemängud.ee


Õuemäng

KOKKU-LAHTI KÄIV LAUATENNISE VÕRK

Võrk käib mugavalt kinni-lahti ning on lihtsasti lauale kinnitatav. Sobib peaaegu iga lauaga. Max laua laius 170 cm. Materjal: plastik. 1 võrk - kokkupakitult mõõdud 20 x 15 x 5,5 cm. Reketeid komplektis ei ole. Soovituslik vanus 8+.
Saadaval alates 31. mai.

Hind: 16,95 EUR


Õuemäng

LAUATENNISE KOMPLEKT KAHELE, KANDEKOTIS

Ideaalne lauatennise komplekt vaba aja veetmiseks. Komplektis on 2 reketit, 1,5 mm svammitugevdusega. Nõgus käepide hoiab reketit mugavalt käes. Komplekti kuulub ka 3 palli (2 valget, 1 oranž) 40 mm läbimõõduga.

Soodushind: 20,00 EUR

Tavahind: 21,95 EUR


Õuemäng

JAZZMINTON

Eriline viskepalli komplekt!
Komplekt koosneb kahest libisevast ja mugavast pehmest käepidemest koosnevast reketist, kolmest linnukesest (1 x aeglane = punane / 1 x kiire = kollane / 1 x LED = oranž, mänguks pimedas, sh aku: 1 x CR927). Sobib nii siseruumidesse kui ka õue.

Hind: 23,95 EUR


Õuemäng

LINNU TÄPSUSVISE

Toida linde kaladega, selleks viska kalakestega rõngad lindudele ümber kaela. Kes on osavam?
Komplektis: 3 puidust lindu – kõrgus alusel seistes 22 cm, 3 puidust alust – Ø 10 cm, kõrgus 2,5 cm, 3 rõngast – Ø 11 cm, materjal sisal, puidust kalake, Sisal - looduslik kiud, mida valmistatakse sisalagaavi nimelise kaktuselise lehtedest.
Soovituslik vanus 4+.

Hind: 19,95 EUR


Õuemäng

HÜPPERAKETT JUNIOR 30, HELENDAV

Pimedas helendavate rakettidega suruõhul töötav raketikomplekt. Jookse! Hüppa! Lennuta rakett kuni 30 m kõrgusele! Väga lihtne ja kiire kokku panna. Ei vaja patareisid. 100% lapse jõul töötav. Raketi lennutamiseks on parim suur avatud ala.
Komplektis: 4 pimedas helendavat raketti, pehmest vahtmaterjalist, 1 jalg, 1 hüppeplatvorm koos õhuvoolikuga, 1 õhutoru. Soovituslik vanus 3+.

Hind: 23,95 EUR


Õuemäng

ISEAVANEVAD JALGPALLIVÄRAVAD

Komplektis on 2 jalgpalliväravat. Väravad avanevad lahti tegemisel automaatselt. Kaasas on juhend väravate paigaldamiseks ning uuesti kokkupanekuks. Värava mõõdud 120 x 80 x 80 cm. Materjal polüester.

Soodushind: 40 EUR

Tavahind: 42,95 EUR


Õuemäng

PUNAVALGE BOWLING

Suurepärane täispuidust bowling. Pane tähele - mängimiseks ei pea Sa oma jalanõusid teiste mängijate kantud bowlingu-susside vastu vahetama ja keegi ei pahanda, kui Sa raja peale astud. Proovi kätt kas üksi või koos sõpradega. Bowlingu saad üles seada nii rannas, aias kui tänaval - sportlik meelelahutus on garanteeritud! Komplektis on 10 puidust kurikat ja 2 kuuli. Soovituslik vanus: 4+.

Hind: 39,95 EUR


Õuemäng

DIABOLO

Diabologa võid lõputult erinevaid trikke teha. Arendab käe-silma koordinatsiooni, keskendumisvõimet, viske- ja püüdmise oskust, kahe käe koostööd ning motoorseid oskusi. Trikkide õpetusi leiad Youtubest.
Komplektis: puidust pulgad, 38 cm;diabolo, diameeter 10 cm, materjal kumm/plastik.

Soodushind: 9,00 EUR

Tavahind: 10,95 EUR


Õuemäng

KEKSUKUMM

Keksukummimäng on tagasi! Täiskasvanud kindlasti mäletavad, kuidas keksukummiga hüppamine käis. Nüüd on võimalus seda uuesti meelde tuletada. Kaasas juhend kummil trikkide tegemiseks. Materjal: elastik. Kummi pikkus: 3 m. Laius: 2 cm.

Soodushind: 7,00 EUR

Tavahind: 8,55 EUR


Õuemäng

LIIGUTA JA MATKI

Igal kettal on kujutatud kas looma või eset. Püüa imiteerida häälitsuste ja liigutustega, mis on kettal. Kas oskad järele aimata elevanti ja tead, mis häält teeb rong? Kes on kõige andekam jäljendaja ja suudab meeles pidada kõige rohkem hääli ja liigutusi? Väga hea mäng mälu ja koordinatsiooni treeninguks. Mängus on 12 puidust pildiga ketast suuruses 8 x 8 cm. Kaasas puuvillane kott.

Soodushind: 10,00 EUR

Tavahind: 19,95 EUR


Õuemäng

SUUR PESTAV VÄRVIMISLEHT

Lase oma loovusel lennata! See suur värvileht pakub värvimisrõõmu tundideks. Kui oled värvimise lõpetanud, võid selle tuppa vaatamiseks riputada. Samuti võid riide pesumasinasse panna ja 40-kraadises vees puhtaks pesta. Lase kuivada ning pilt on värvimiseks uuesti valmis. NB! Ära triigi, ära pane kuivatisse, ära valgenda, ega tee keemilist pesu! Kaasas 10 eri värvi mahapestavat markerit. Materjal: puuvill, põhi on valmistatud plastikust. Sobib kasutamiseks õues. Värvilehe mõõdud: 60 x 100 cm

Soodushind: 14,00 EUR

Tavahind: 22,95 EUR


Õuemäng

SUUR TÄRINGUMÄNG

Selle vahva õuemängu mõte on visata viit täringut ja koguda punkte erinevate numbrite kombinatsioonidega. Mäng sisaldab ka kahte suurt punktitabelit, kahte kustutatavat markerit, täringuid mõõtudega 8x8x8 cm ning kandekotti.

Soodushind: 15,00 EUR

Tavahind: 23,95 EUR


Hinnad sisaldavad käibemaksu. Transport pakiautomaatidesse alates 30 eurost tasuta, transport kulleriga alates 50 eurost tasuta. Alla 30 euro tellimuse puhul transport pakiautomaati 3 eurot ja alla 50 eurose tellimuse puhul kulleriga 5 eurot. Tellimisinfo: OÜ Dada AD, Ülikooli 10, Tartu, telefon 522 8261, annika@dada.ee. Vaata ka meie teisi tooteid: fun.dada.ee ning www.ouemangud.ee
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles