Tere

Kirjutan Teile juba tuttavast mängude kirjastusest Dada FUN ja saadan tuvtumiseks uute toodete ülevaate. Sellest leiate oma populaarsust tõestanud tegevusraamatuid ja -kaarte, lisaks valiku õuemänge ning soodushinnaga kaardi- ja lauamänge. Dada FUNi mängud sobivad nii päris pisikestele kui ka suurematele lasteaialastele.

Kaunist sügise jätku soovides,
Dada FUN kirjastus

Tere

Kirjutan Teile juba tuttavast mängude kirjastusest Dada FUN ja saadan tuvtumiseks uute toodete ülevaate. Sellest leiate oma populaarsust tõestanud tegevusraamatuid ja -kaarte, lisaks valiku õuemänge ning soodushinnaga kaardi- ja lauamänge. Dada FUNi mängud sobivad nii nooremale kui ka vanemale kooliastmele.

Kaunist sügise jätku soovides,
Dada FUN kirjastus

Version KoolitusAustatud õpetajad
Olete oodatud õppepäevale:

Autistlike laste kõne arendamine

13. novembril 2020 kl 10-17  Eesti Rahvusraamatukogu konverentsikeskuse auditooriumis 3107 (Tõnismägi 2 TALLINN)

iksu logoErgonoomiline mööbel haridusasutustele!
Õige kõrgusega laud ja tool aitab lapsel nihelemise asemel oma tähelepanu koondada õppetööle. Isku kvaliteetsed koolilauad- ja toolid on välja töötatud koostöös haridusasutuse töötajatega, et toetada korrektset laua taga istumist.

LoovHoog logoTere!

Kuidas mängida õppides? Kuidas õppida mängides? Mida põnevat teha vahetunnis? Kuidas suhelda kaaslastega? Kuidas teha koostööd?

Kirjastus Loovhoog pakub taas õpetajatele toredaid mänge, mida lastega koos avastada. Mängud on seotud loodus- ja täppisteaduste ning keha ning vaimu tasakaalu otsimisega.

Mõnusat tegutsemist!
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles