Pakume lõbusaid joogamänge, mis aitavad lastel mitmesuguste põnevate tegevuste abil suhestuda iseenda, vanemate ja ümbritseva keskkonnaga.
Mängud on lihtsad ja jõukohased kõigile.

Kuigi suvi veel kestab, on aeg valmistuda kooliks.

1. septembril saabuvad koolidesse meie armsad õpilased. Mõnele lapsele on see järjekordne kooliminek, aga paljud lähevad kooli esimest korda oma elus.

Tere.

Lastel ei saa õues mängimisest kunagi küllalt. Ja usume, et õuemängud aitavad arengule kenasti kaasa: nendega mängides läheb vaja nii sportlikkust kui loovust, nii painduvust kui nutikust. Mänge võib mängida kas sõpradega või üksi, sobivad erinevatele vanusegruppidele. Kui aga õues vihma sajab, siis saab paljude õuemängudega ka toas mängida, ega mängud mängimata jää! Kõik õuemängud vastavad ohutusnõuetele. Rohelisega märgitud tooted on kohe laos saadaval, sulgudes olev arv näitab vähese laoseisuga toodete arvu. Punasega tooted on ettetellitavad.

Kui on soovi, siis võib pakkumist levitada ka hoolekogu liikmetele.

Head mängulusti!

Tere.

Oleme mängude kirjastaja Dada FUN Tartust, kes alustas eestikeelsete kaardipõhiste mängude ning lauamängude loomise ja turustamisega 10 aastat tagasi. Head tagasisidet on saanud erinevad tegevuskaardid, tegevusraamatud ja õppekaardid. Alljärgnevalt pakume valikut mänge, mis sobivad nii nooremale kui vanemale kooliastmele.

Kohe varsti on 1. september, mis tähendab, et koolidesse saabuvad meie armsad õpilased. Mõnele lapsele on see järjekordne kooliminek, aga paljud lähevad kooli esimest korda oma elus.

 

Tehke koolilapse elu veidi magusamaks ja meeldejäävamaks ning kinkige talle koolimineku puhul väike meene, et tal tekiks kooliga seoses positiivne tunne:)

Võtke koos sõpradega ette üks tore reis Kundasse, Lontova seiklusparki.
Seikluspark on Tallinnast ja Tartust vaid ühetunnise sõidu kaugusel.
Kooligruppidele on meil soodustused ja õpetajatele üllatused.
Jääme siis seiklusteni!
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles