Tere!

Uus hooaeg on kohe käes ning saadame ülevaate meie õuemängudest. Mitmeid nendest saab mängida nii õues kui siseruumides. Lisaks pakume välja valiku raamatuid ja uusi tegevusmänge Scrollino.

Scrollino on revolutsiooniline raamatuvorm, mille nautimiseks sisestage pliiats ülemisse kerijasse ja keerake seda päripäeva. Scrollinod on käsitsi kokku pandud ning valmistatud jätkusuutlikest ja ringlussevõetavatest materjalidest. Pakume 3 erinevat Scrollino-mängu ja lisaks 2 komplekti täidisrulle.

Head tutvumist!

Tere, koolipere!

Koolimaja siginat-saginat täis ja hooaeg algab. Saadame taas ülevaate uutest õuemängudest, kusjuures mitmedki nendest on universaalse kasutusega, neid saab hõlpsalt ka siseruumides mängida. Lisaks pakume välja valiku raamatuid ja soodushinnaga õuemänge.

Head tutvumist!

1. septembril
saabuvad koolidesse
meie armsad õpilased ja õpetajad.

Tere

Õues viibimine ja liikumine on seoses uue (viiruse)ajastuga tähtsam kui kunagi varem. Õuemängude meeskond saadab kevadise läkituse. Saadame tutvumiseks uued õuemängud, lisaks leiate hea valiku soodushinnaga tooteid. Õuemängud sobivad nii päris pisikestele kui ka suurematele lasteaialastele.

Turvalist ja tervet aastat soovides
Õuemängud.ee

Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles