Tere

See on mängude kirjastuse Dada FUN selle aasta esimene läkitus. Saadame tutvumiseks mõned uued tooted, õppe- ja tegevuskaardid, lisaks leiate hea valiku soodushinnaga kaardi- ja lauamänge ning õuemänge. Dada FUNi mängud sobivad nii päris pisikestele kui ka suurematele lasteaialastele.

Toredat aastat soovides
Dada FUN kirjastus

Tere

See on mängude kirjastuse Dada FUN selle aasta esimene läkitus. Saadame tutvumiseks mõned uued tooted, õppe- ja tegevuskaardid, lisaks leiate hea valiku soodushinnaga kaardi- ja lauamänge ning õuemänge. Dada FUNi mängud sobivad nii nooremale kui ka vanemale kooliastmele.

Toredat aastat soovides
Dada FUN kirjastus

MetosUude aastasse uue köögitehnikaga! 

Metose suurköögiseadmed on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja läbimõeldud lahenduste poolest.

Hea raamatusõber!

Loomingu Raamatukogu toimetusel on hea meel jagada uudist, et lugejate poolt soojalt vastu võetud „Loomingu Raamatukogu kuldsari“ saab 2021. aastal jätku kuue uue kuldraamatuga.
See on põnev ja avardav valik maailma kirjandusklassikasse kuuluvast lugemisvarast, mis võiks pakkuda huvi ka gümnaasiuminoortele.

Tere

 Kirjutan Teile juba tuttavast mängude kirjastusest Dada FUN ja saadan tuvtumiseks uute toodete ülevaate. Sellest leiate oma populaarsust tõestanud tegevusraamatuid ja -kaarte, lisaks valiku õuemänge ning soodushinnaga kaardi- ja lauamänge. Dada FUNi mängud sobivad nii päris pisikestele kui ka suurematele lasteaialastele.

Kaunist sügise jätku soovides,
Dada FUN kirjastus

Tere

 Kirjutan Teile juba tuttavast mängude kirjastusest Dada FUN ja saadan tuvtumiseks uute toodete ülevaate. Sellest leiate oma populaarsust tõestanud tegevusraamatuid ja -kaarte, lisaks valiku õuemänge ning soodushinnaga kaardi- ja lauamänge. Dada FUNi mängud sobivad nii nooremale kui ka vanemale kooliastmele.

Kaunist sügise jätku soovides,
Dada FUN kirjastus

iksu logoErgonoomiline mööbel haridusasutustele!
Õige kõrgusega laud ja tool aitab lapsel nihelemise asemel oma tähelepanu koondada õppetööle. Isku kvaliteetsed koolilauad- ja toolid on välja töötatud koostöös haridusasutuse töötajatega, et toetada korrektset laua taga istumist.
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles