Version KoolitusISIKUANDMETE KAITSE HARIDUSASUTUSTES (lasteaiad, koolid, gümnaasiu-mid, kutsekoolid, ülikoolid ja huvikoolid)
Toimumise aeg: 23.01.2019 kl 10:00 - 13:30
Toimumise koht: Eesti Rahvusraamatukogu konverentsikeskuse nurgasaal (Tõnismägi 2 TALLINN)

Aastalõpu sooduspakkumised haridusasutustele!

logoLasteaia ja kooli sisustus mängib suurt rolli loomingulise ja motiveeriva õpikeskkonna kujundamisel. Selleks, et õpitu paremini kinnistuks, peab õppimine olema huvitav ja kaasahaarav tegevus. Pakume lahendusi, kuidas erinevaid elemente omavahel kombineerides saada arendav, põnev ning samas praktiline, heli summutav ja ergonoomiline sisustus.
Aasta lõpus on meil sooduspakkumine erinevatele arendavatele mänguasjadele ja sisustuselementidele, millega muuta mitmekülgsemaks rühmaruumid või erinevad tegevustoad.

Helitehnika pakkumine koolidele

Helitehnika ettevõte Ehast Koiduni on kokku pannud väikese pakkumise mõeldes koole, kellel oleks vaja soetada või siis täiendada oma helitehnika seadmeid.

Tere.

Oleme mängude kirjastaja Dada FUN Tartust, kes alustas eestikeelsete kaardipõhiste mängude ning lauamängude loomise ja turustamisega 10 aastat tagasi. Head tagasisidet on saanud erinevad tegevuskaardid, tegevusraamatud ja õppekaardid. Alljärgnevalt pakume valikut mänge, mis sobivad nii nooremale kui vanemale kooliastmele.

Tere.

Oleme mängude kirjastaja Dada FUN Tartust, kes alustas eestikeelsete kaardipõhiste mängude ning lauamängude loomise ja turustamisega 10 aastat tagasi. Head tagasisidet on saanud erinevad tegevuskaardid, tegevusraamatud ja õppekaardid. Alljärgnevalt pakume valikut mänge, mis on sobilikud nii väikelastele (2-3aastastele) kui ka viimaste rühmade kasvandikele.

Kas teil on juba Lõpusõrmused tellitud?

2018 aasta tellijatele soodutus.
Kullatibu logo
Sisene

Logi sisse

Kasutajanimi
Parool
Pea meeles